Hakkımızda

Biz Kimiz?

2001 yılından beri ”Müşteri memnuniyetini” hedefleyen bir anlayışa sahip, kendi bünyemizde oluşturduğumuz yaygın bayi ağı ile tüketicilerimize Erzurum ili ve ilçelerinde kaliteli hizmeti sunmayı amaçlıyoruz.

Erzurum Teknik Isıtma Soğutma Mak. San. olarak, merkezden bilgisayar kontrollü, özel eğitimli, konusunda uzman teknikerler ile montaj ve servis hizmeti vermekteyiz. Firmamız montaj hizmetinde bir ilke imza atarak kurmuş olduğu akıllı bayi sistemi sayesinde montaj teknikerlerinin tüketicilerin evinde ulaştıkları doğru ve hatasız bilgileri merkeze doğru ve anında ulaştırır.

Firmamız Alarko kombi, ECA kombi, Ariston Kombi, Demirdöküm Kombi, Baymak Kombi, Bosch kombi, Beko kombive Viessman kombilerinin bayiliğini ve teknik servisini yürütmektedir.

Acil Servis, Uzman Ekip

Servisimiz uzman ekibiyle tüm sorunlarınıza çözüm buluyor.

0533 307 56 73 veya Bize Yazın

2
icon

Uzman Ekip

Uzman ekibimizin alanındaki uzun yıllara dayanan tecrübesi profesyonel hizmet anlayışı ile birleşti.
icon

Teknolojik Çözümler

Erzurum Kombi Teknik Servisi kombi, şofben ve tesisatınızı son teknoloji cihazlar ve kimyasal ürünler ile temizler ve bakımını yapar.
icon

Profosyonel Çalışma

Erzurum Kombi Teknik Servisi alanında uzman ekibiyle tüm sorunlarınıza çare olacak bir yapıya sahiptir.
icon

Kusursuz Hizmet

Erzurum kombi tamir merkezi, servis fiyatlarının uygunluğu, sürekli hizmeti ve hızlı servis ağı ile bakım ve tamirde vazgeçilmezdir.
Teknik servis için hemen ara!